همایش ها

گذراندن روز های منتهی به کنکور در کنار بهترین اساتید کنکور کشور مسلما حس آرامش خاصی به شما خواهد داد در این همایش و جمع بندی ها شما سر خود کلاس ، مطالب بسیار زیادی رو با بازدهی بالا فرا خواهید گرفت. این همایش ها به گونه ای طراحی شده اند که هم دانش آموزان ضعیف و هم دانش آموزان قوی و متوسط بتوانند از آن ها بهره بگیرند.

تجربه نشان داده است دانش آموزانی که در همایش ها شرکت می کنند می توانند با تسلی خاطر و قدرت بیشتری در کنکور شرکت کنند. روند این همایش ها این است که مباحث سوال خیز و بسیار مهم کنکور که درصدآور هستند به صورت کامل آموزش داده خواهند شد و شما هم نکات جدید یاد میگیرید و هم آموخته های قبلی رو دوره می کنید.
این همایش ها همچنین برای پیش بینی سوالات کنکور کاملا مفید و کاربردی خواهد بود که شما در این همایش ها می توانید به درصد قابل توجهی از تست ها آشنا شوید و با سرعت بیشتری سر کنکور به آنها پاسخ دهید.

همایش های جمع بندی می توانند به صورت محسوسی درصد شما در درس های ثبت نامی را افزایش دهد و در چند ساعت شما راه طولانی ای را طی خواهید کرد. شما بدون شک نمی توانید کلیه مطالب را در چند روز باقی مانده به کنکور دوره کنید اما این همایش ها در حکم دوپینگی خواهند بود که شما را برای موفقیت در کنکور آماده خواهند کرد.

95%